Levné letenky Barcelona

Rezervace letenky

 • Přímé lety Praha - Barcelona

  Cena akční letenky od: 2 728 Kč 97 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Barcelona (BCN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní obobí od listopadu 2017 do července 2018. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

  Rezervovat letenku
  • Sledujte akční nabídky
   pro tuto destinaci:

   Neposíláme žádný spam!

  • Nejlevnějsí
   letenky online

   Aktualizujeme je každý den. Sledujte tento web či Facebook.

  • LETENKOU NÁŠ
   SERVIS ZAČÍNÁ

   Rádi pomůžeme se vším ohledně vaší cesty - kdykoli. Stačí říct.

  • 100% BEZPEČNÁ
   PLATBA

   Kromě karty plaťte i převodem přímo na účet u své banky.

  Nenašli jste, co hledáte? Poradíme vám!

  Použijte náš kontaktní formulář:

  *

  *

  *

  *

  * Povinné údaje

  přečtěte si 5 rad pro nákup levné letenky

Více informací k akční nabídce

 • Přímé lety v ekonomické třídě.
 • V ceně letenky je zahrnuta přeprava jednoho příručního zavazadla do 8 kg o rozměrech 55 x 45 x 25 cm. Odbavené zavazadlo za příplatek dle ceníku letecké společnosti.
 • Uvedená cena letenky je konečná.
 • V případě, že sháníte jiný termín nebo potřebujete jakoukoliv radu, neváhejte nás kontaktovat.

Barcelona - levné letenky online

Barcelona, hlavní město Katalánska, je opravdovým šperkem Španělska. Levné letenky Barcelona jsou příslibem neopakovatelných zážitků a dojmů. Každým rokem navštíví Barcelonu tisíce turistů. Rozloha Barcelony činí přibližně 102 km2. Akční letenky Barcelona vás zavedou na severovýchodní pobřeží Španělska, jehož břehy omývají vody Středozemního moře. Barcelona nabízí svým turistům a návštěvníkům mnoho zajímavostí. Každý si zde najde něco, co jej okouzlí. Vedle památek a zajímavostí Barcelona plní také funkci důležitého přístavu.

Akční letenky Barcelona

Levné letenky do Barcelony ocení všechny cestovatelské povahy, neboť toto město nabízí široké pole tužeb, jež jsou předem splněny. Právě v tomto tkví kouzlo Barcelony. Barcelona nabízí historické památky, lenošení na plážích u moře, noční zábavu a také dobré jídlo. Ať už si vyberete cokoli, vaše první kroky povedou k bezesporu největší dominantě Barcelony a tou je chrám Sagrada Família. Akční letenky do Barcelony jsou zárukou neopakovatelných zážitků a dojmů z této stavby, jejíž počátky sahají do devatenáctého století. Tento chrám je obrazem tvorby architekta Antoni Gaudího. Ačkoliv je chrám do dnešní doby nedokončen, i přesto vám nabízí fascinující pohled a to hlavně v noci, kdy je nádherně osvětlen. S touto katedrálou je spojeno malé muzeum, které nabízí k prohlídce architektovu pracovnu a projektové nákresy katedrály. Architekt A. Gaudí ještě navrhl katedrálu, která stojí v gotické čtvrti a hlavně katedrálu Santa Maria del Mar, jejíž historie sahá až do čtrnáctého století a je považována za perlu gotiky.

Rezervace letenek Barcelona levně

Díky rezervaci levné letenky Barcelona můžete také proniknout do tajů malířství. Španělský rodák a vynikající světový malíř Pablo Picasso zde zanechal několik svých mistrovských děl, které vás uchvátí. Jste-li znalci malířství, objednejte si akční letenky Barcelona a čeká vás opravdový zážitek v podobě obrazů, které vystavuje Picassovo muzeum. V muzeu je připraveno pro návštěvníky a obdivovatele tohoto kubistického španělského malíře asi 3.500 exponátů. Pokud však toužíte po dalších ukázkách malířství, navštivte Národní muzeum katalánského umění, kde jsou vystaveny sbírky děl umělců mapující středověk až do konce devatenáctého století.

Levné lety Barcelona

Levné letenky do Barcelony jsou však také skvělou příležitostí, jak se nechat strhnout vírem velkoměsta. Pěkným zážitkem je procházka po velmi živé a rušné ulici La Rambla. Nespočet obchodů, obchůdků, kavárniček, restaurací vám poskytne vše, na co si jen vzpomenete. Působivou atmosféru dotvářejí pouliční umělci, muzikanti, kouzelníci a mágové apod. Akční letenky do Barcelony jsou však v hojné míře využívány hlavně pro azurové moře a pláže. Španělské pláže rozhodně netrpí nedostatkem turistů. Městské pláže jsou hlavně v období veder v obležení jak turistů, tak místních. Nedaleko Barcelony se nachází známé turistické letovisko Costa Brava.

Odpočinek, oázu klidu a hlavně úkryt před žhavým sluncem nabízí nádherné barcelonské parky plné zeleně. Za všechny jmenujme alespoň ten nejznámější Güellův park, jehož vzhled navrhl již výše zmiňovaný architekt Antoni Gaudí. V neposlední řadě nesmíme opomenout také fenomén fotbalu. Nejeden sportovní fanoušek má možnost zúčastnit se některého ze zápasů známého fotbalového klubu FC Barcelona.

Další užitečné informace pro cestu do destinace Barcelona:

(Naleznete-li v textu nějakou neaktuálnost, informujte nás prosím.)

Schengenský prostor: ANO
Vízum:nejsou vyžadována
Měna:EURO
Země: Španělsko
Kontinent: Evropa

Zastupitelství v České republice

Velvyslanectví Španělska
Badeniho 401/4, 170 00 Praha 7

Kontakt na příslušné zastupitelství:
233097211

Zastupitelství ČR v dané zemi:

Velvyslanectví České republiky ve Španělsku
Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid

Kontakt na České zastupitelství v cizí zemi:
0034/913531880, sekretariát-913531882, KO-913531896-7


Historie levných letenek pro Barcelona:

 • 06.09.2017 | Přímé lety Praha - Barcelona - 2 728 Kč/97 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Barcelona (BCN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní obobí od listopadu 2017 do července 2018. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 04.09.2017 | Přímé lety Praha - Barcelona - 2 000 Kč/71 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Barcelona (BCN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou volné termíny na měsíc listopad 2017. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 21.06.2017 | Přímé lety Praha - Barcelona - 4 477 Kč/160 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Barcelona (BCN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. K dispozici jsou termíny od července do září 2017, další termíny na dotaz. Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 13.03.2017 | Přímé lety Praha - Barcelona - 4 132 Kč/147 EUR

  Levné letenky Praha (PRG) - Barcelona (BCN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Tarif zahrnuje cestovní období od června do září 2017.  Lety provozuje letecká společnost České aerolinie.

 • 10.11.2016 | Akční letenky Barcelona - 3 149 Kč/112 EUR

  Levné letenky Vídeň (VIE) - Barcelona (BCN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace. Cesty lze plánovat v cestovním období od listopadu 2016 do února 2017. Lety provozuje letecká společnost Air Berlin.

 • 19.09.2016 | Levné letenky Barcelona - Španělsko - 1 598 Kč/57 EUR

  Levné letenky Berlín (BER) - Barcelona (BCN) a zpět rezervujte online do vyprodání či aktualizace tarifu. Nejlevněji lze cestovat od konce října do prosince 2016. Lety provozuje nízkonákladová letecká společnost Ryanair.

 • 09.06.2016 | Levné letenky do Barcelony - 3 205 Kč/114 EUR

  Nenechte si ujít skvěle naceněné lety do španělské Barcelony letecké společnosti Air China. Levné letenky Vídeň (VIE) - Barcelona (BCN) a zpět lze rezervovat do vyprodání či aktualizace tarifu. Odlety jsou možné do 27. června 2016, přílety v červnu a červenci. Přímé lety jsou operovány Airbusem A330!

 • 02.06.2016 | Levné letenky do Barcelony - 2 382 Kč/85 EUR

  Využijte prázdninovou akci nízkonákladového dopravce Vueling k cestě do slunné Barcelony. Levné letenky Lipsko (LEJ) - Barcelona (BCN) a zpět lze rezervovat do vyprodání bez omezení délky pobytu. Odlety jen od 5. do 29. srpna 2016. Přímé lety.

 • 26.01.2016 | Přímé lety Praha - Barcelona - 4 049 Kč/144 EUR

  Využijte akční nabídku španělského dopravce Iberia. Přímé lety z Prahy (PRG) do Barcelony (BCN) lze podniknout od dubna do října 2016. Prodej letenek do vyprodání či aktualizace tarifu.

 • 02.06.2015 | Praha - Barcelona od 3.738 Kč / 134 Euro - 3 738 Kč

  Barcelona vždy byla a je jedním z nejpřitažlivějších turistických cílů Španělského království. Návštěvníky čeká mimo bohatého kulturního i společenského vyžití pohled na historické dominanty, ale především odpočinek i zábava na místních proslulých plážích, jež jsou omývány vodami Středozemního moře. Naši nabídku ocení každá cestovatelská nátura, neboť toto město nabízí od všeho kousek. Z celé řady pamětihodností stojí za vidění např. chrám Sagrada Família pocházející z díly architekta A. Gaudího, milovníci umění ocení obrazy v Piccasově muzeu, sportovci si nenechají ujít fotbalový zápas FC Barcelona či vyrazí do blízkého letoviska Costa Brava...

Zpět na výpis levných letenek

Pro vyhledání letenky v jiném termínu můžete použít tento formulář nebo nás kontaktovat na +420 596 123 456!

Speciální nabídky

cestovní výstrahy