SVĚT LETENEK ® - Levné letenky online

Levné letenky online a další akční nabídky, sledujte přes RSS kanál SVET-LETENEK.cz. Mějte náskok. Akční letenky přijdou za vámi a dozvíte se o nich dřív než ostatní.

21.07.2017 - Levné letenky na Madeiru

Madeira je ostrov ležící jihozápadním směrem od Evropy v Atlantském oceánu. Ostrov je známý především jako turistický ráj s nádhernou přírodou a živelným oceánem. Hlavním městem je Funchal. Z historie je známo, že si Madeiru oblíbila také rakouská císařovna Sissi...

21.07.2017 - Akční letenky do Malajsie

Za tropickou přírodou, exotickou atmosférou, odlišnou kulturou i mnoha zajímavostmi se vydejte do Malajsie. Hlavním městem a zároveň výchozím bodem za poznáváním tajů této krásné země je Kuala Lumpur. Nepřehlédnutelným symbolem města jsou "dvojčata" Petronas Twin Towers.

21.07.2017 - Levné letenky do Singapuru

Singapur je jednou z nejmodernějších metropolí v jihovýchodní Asii. Poznávacím znakem či symbolem tohoto města je nepřehlédnutelná Lví hlava, tedy tzv. Merlion. Singapur ohromí svým okázalým vzhledem i mnoha turistickými atrakcemi.

21.07.2017 - Levné letenky na Taiwan

Taiwan je polodlouhý ostrov nacházející se velmi blízko od jihovýchodního pobřeží Číny. Milovníci cizokrajných destinací mohou obdivovat bujnou tropickou vegetaci, bambusové háje a lesy i malebné pláže. Hlavní město Taipei je pak přehlídkou mnoha zajímavostí a památek.

20.07.2017 - Levné letenky do Nepálu

Nepál je země s nádhernou horskou přírodou, které vévodí vrcholky osmitisícových velikánů. Právě ty největší hory lákají horolezce a dobrodruhy, kteří touží jejich vrcholky pokořit. Hlavním městem a výchozím bodem do krásné nepálské přírody je Káthmándú.

20.07.2017 - Akční letenky Boston - USA

Boston je jedním z významných amerických měst, které má hodně evropský vzhled a velmi příjemnou atmosféru. Je to také město vzdělání a historie. Nachází se zde více než 100 vysokých škol a univerzit. Najdete zde i památky a turistické zajímavosti.

20.07.2017 - Levné letenky Praha - Bangkok

Thajské království je nádherná tropická země nacházející se v turisticky vytížené oblasti jihovýchodní Asie. Turisté ponejvíce vyhledávají mořské pobřeží, které tvoří malebné pláže omývané azurovými vodami Andamanského moře. Hlavním městem je Bangkok.

19.07.2017 - Levné letenky do Abú Dhabí

Abú Dhabí je známé turistické letovisko ve Spojených Arabských Emirátech. Ozdobou tohoto města nejsou jen písečné pláže a modré moře, ale také honosné luxusní stavby a hotely. Abú Dhabí nabízí nespočet zážitků a je tím pravým místem pro luxusní dovolenou.

19.07.2017 - Levné letenky do Kyrgyzstánu

Kyrgyzstán je země určená především pro milovníky horských treků a přírody. Často bývá označována jako perla asijského vnitrozemí. To pro nádhernou přírodu, která má drsný ráz. Hlavním městem je Biškek.

19.07.2017 - Levné letenky Singapur

Singapur je moderní město v jihovýchodní Asii. Jde také o významný dopravní uzel celého kontinentu. Symbolem města je tzv. Merlin, což znamená Lví hlava. Singapur je místem s nejvyšší kvalitou života na světě a přivítá miliony turistů ročně.

18.07.2017 - TIP! Letenky Nový Zéland

Nový Zéland je ostrovní země uchvacující především svou nádhernou přírodou. Pastvou pro oči jsou vysoké hory, jezera, lesy, úchvatné pláže i zasněžené vrcholky sopek. Výchozím bodem může být město Auckland, kde lze poznat také mnoho zajímavostí...

18.07.2017 - Levné letenky Kapské město

Kapské město je pomyslnou jižní bránou do Afriky. Moderní město s kosmopolitní atmosférou leží při pobřeží moře. Působivé panorama tvoří vrcholky hor, jimž dominuje Stolová hora, symbol Kapského města i celé Jihoafrické republiky.

18.07.2017 - Levné letenky Praha - Bangkok

Thajsko je perlou jihovýchodní Asie a také velmi vytíženou turistickou oblastí. Turisté z celého světa míří za krásami místních pláží, azurového moře i okolní přírody. Hlavním městem Thajska je Bangkok, kde lze poznat zajímavé kutlurní památky, chrámy a podobně.

18.07.2017 - Levné letenky na Kubu

Ostrov Kuba patří k perlám Karibiku. Exotická ostrovní země je vyhlášená svými přírodními krásami, především malebnými plážemi a blankytně modrým mořem. Varadero je jedním ze známých turistických letovisek, které přivítá tisíce turistů ročně.

17.07.2017 - Levné letenky Praha - Rio de Janeiro

Brazilské Rio de Janeiro je lákadlem celé Jižní Ameriky. Městu dominuje obrovská socha Krista Vykupitele na hoře Corcovado, která je také takřka neustále v obležení turistů. Další z lákadel je světově proslulý karneval, který láká především svou atmosférou...

17.07.2017 - Levné letenky Havajské ostrovy

Havaské ostrovy přestavují ráj na zemi - vysoké vrcholky hor, aktivní vulkány, krásná tropická příroda i nádherné rozlehlé pláže...Lákadla, jimž odolá jen málokdo. Vlahé vody Tichého oceánu jsou rájem surfařů a potápěčů. Hlavním městem je Honolulu.

17.07.2017 - Levné letenky Praha - New York

Mmnohamilionová metropole New York láká na multikulturní atmosféru i mnoho památek a symbolů moderní doby. Ze známých dominant města jmenujme Sochu svobody, Carnegie Hall či divadlo Brodway. Hojně navštěvovaná část je Manhattan.

17.07.2017 - Akční letenky Praha - Fukuoka

K nezapomenutelným cestovatelským zážitkům patří Japonsko. Země vycházejícího slunce láká svou ojedinělou kulturou a krásou. Jedním z turistických cílů je Fukuoka, největší město na ostrově Kjúšú. Nabízí památky pocházející z dávné minulosti, národní parky, sopky, krásné zahrady i písečné pláže...

13.07.2017 - Akční letenky Abú Dhabí

O Abú Dhabí se říká, že je největším a údajně nejbohatším městem se všech sedmi emirátů. Mnozí z nás určitě také slyšeli o tomto "ráji na poušti". Tato metropole se pyšní luxusem a okázalostí, což jsou symboly arabského světa šejků i zahalených žen. Využitím naší nabídky pak poznáte místní pláže, památky i životní styl místních lidí.

13.07.2017 - Akční letenky Londýn - Manila

Filipíny tvoří více než sedm tisíc ostrovů a ostrůvků. Dominantou tohoto exotického souostroví je především příroda. Rozmanitá fauna a flóra, sopky, pláže, lesy...Filipíny nabízejí nezapomenutelné zážitky. Hlavním městem je Manila ležící na ostrově Luzon.

12.07.2017 - Akční letenky do Panamy

Za nevšedními chvílemi i adrenalinovými zážitky se vydejte do Panamy. Tato tropická země se pyšní obrovským přírodním bohatstvím v podobě deštných pralesů s mnoha endemity. Za poznání stojí také hlavní město Panama City. 

11.07.2017 - Akční letenky Praha - Dillí

Rozmanitá a pestrá Indie je snem mnoha cestovatelů. Hlavní město Dillí je největším indickým městem. Najdete zde opravdu všechno - paláce, mrakodrapy, chrámy, mešity, pevnosti a mnoho dalšího. Dominantou Dillí je Brána Indie či Červená pevnost.

11.07.2017 - Levné letenky Praha - New York

Při cestě do Ameriky nelze vynechat New York, asi nejznámější město na světě. Drtivá většina turistů míří na památkami a známými symboly města, jako jsou například socha Svobody či Times Square a mnoho dalšího.

11.07.2017 - Levné letenky Budapešť - Phuket

Phuket je jeden z kouzelných thajských ostrovů, které jsou turisticky velmi oblíbené. Návštěvníci ostrova však neláká jen mořské pobřeží, ale stále více vyhledávají také památky a zajímavá historická místa. Phuket je ideální destinace pro rodiny s dětmi i pro individuální turistiku.

10.07.2017 - Levné letenky Praha - Rhodos

Rhodos je jedním z mnoha oblíbených řeckých ostrovů, kam nejen o prázdninách zamíří tisíce turistů. Rhodos láká svými krásnými plážemi, pověstným křišťálovým mořem i pálícím sluncem. Obraz krásné přírody dotváří také nejedna památka či zajímavost.

10.07.2017 - Letenky Praha - Heraklion

Kréta, jeden z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších řeckých ostrovů představuje v cestovním ruchu již stálici. Každoročně láká především na své pláže a křišťálově modré moře, které je právě v Řecku pověstné. Využitím naší nabídky navštívíte hlavní město Heraklion, které nezůstává pozadu hlavně pro své antické skvosty, kterých je celá řada, např. Benátské náměstí se stejnojmennou pevností, lví kašnou s fontánou apod.

07.07.2017 - Levné letenky Los Angeles

Los Angeles je turistické letovisko na západním pobřeží Spojených Států. Jedno z největších amerických měst láká na písečné pláže a vlahé vody oceánu. Turisté si ale nenchají ujít další zajíamvostí, například chodník slávy a slavné ulice Rodeo Drive a podobně...

07.07.2017 - Akční letenky Praha - Madeira

Madeira je jeden z ostrovů ležících v Atlantiku západně od pobřeží Evropy. Portugalský ostrov láká na svou jedinečnou přírodu, která se vyznačuje rozmanitostí a nebývalou krásou. Hlavním městem je Funchal, odkud pochází např. slavný fotbalista Cristiano Ronaldo...

04.07.2017 - Akční letenky na Mauricius

Mauricius je překrásná ostrovní země ležící v Indickém oceánu. Turisté zde míří především za malebnými plážemi a azurovým mořem, ale čekají vás i další zážitky - potápění se žraloky nebo výlety do vnitrozemí...

04.07.2017 - Levné letenky Vídeň- Hongkong

Hongkong je moderní metropole stejnojmenného státu v Asii. Čínské město se pyšní kouzelnou atmosférou a nevšedním vzhledem. Na své si přijdou gurmáni, milovníci adrenalinu i milovníci historických památek. Současnost připomínají vysoké osvětlené mrakodrapy...

04.07.2017 - Levné letenky Praha - Bangkok

Cesta do Thajska je splěným snem téměř každého z nás. Milovníci exotické přírody, pláží a vodních radovánek si přijdou na své právě v Thajsku. Nahlédnout do tajů tamní kultury a památek dává hlavní město Bangkok...

03.07.2017 - Levné letenky Praha - Miami

Floridské letovisko Miami je notoricky známé svými rozlehlými písečnými plážemi, které omývají azurové vody moře. Na své si zde přijdou nejen milovníci koupání a plážových redovánek, ale také příznivci nočního života a zábavy...

30.06.2017 - Levné letenky do Chorvatska

Chorvatsko je nejoblíbenější turistický cíl Čechů a nejen jich. Malebná přímořská městečka lemována nejčastěji oblázkovými plážemi mají své nepomíjející kouzlo. Hlavním městem Chorvatska je Záhřeb, kde lze vidět nemálo zajímavostí...

29.06.2017 - Akční letenky do Vancouveru

Vancouver patří k významným turistickým cílům Kanady. Velmi pěkné město s příjemnou atmosférou překvapí vlahým podnebím. Leží na západě Kanady v Britské Kolumbii. Je jedním z nejvytíženějších, ale také nejdražších měst Kanady.

29.06.2017 - Levné letenky Mexico City

Za krásnými bílými plážemi a křišťálovým mořem leťte do Mexika. Tato země nabízí nespočet krásných letovisek. Turisté míří také za památkami a historií do hlavního města Mexico City, které je výchozím bodem k objevování této krásné země.

29.06.2017 - TIP! Letenky do Ghany

Africká Ghana je určena především vyznavače individuální turistiky, milovníky poznávání a historie. Hlavní město Ghany je Accra, kde poznávání této africké země začíná. Najdete zde Národní divadlo, Národní muzeum, Náměstí nezávislosti a další.

29.06.2017 - Levné letenky Lomé - Togo

Togo je jednou ze zajímavých afrických zemích ležících v Guinejském zálivu. Milovníci poznávání a adrenalinu mohou poznat domorodé vesničky, tradiční kulturu místních obyvatel i hlavní město Lomé. Návštěvníci této země láká také africká příroda, která je úchvatná...

28.06.2017 - Levné letenky Fukuoka - Japonsko

Japonská Fukuoka je největší a nejlidnatější město ležící na ostrově Kjúšú. Město láká svou rozmanitostí a krásou. Nabízí památky pocházející z dávné minulosti, národní parky, sopky, krásné zahrady i písečné pláže...

28.06.2017 - Akční letenky na Mallorcu

K oblíbeným prázdninovým cílům řadíme středomořský ostrov Mallorca, který láká především na své pláže a blankytné vody Středozemního moře. Mallorca je ideální destinace jak pro rodinnou, tak romantickou dovolenou....

27.06.2017 - Levné letenky Nairobi - Keňa

Keňa je úchvatná africká země přitahující pozornost turistů z celého světa. Hlavním lákadlem je především příroda, divoká africká zvěř i ojedinělá atmosféra. Hlavní město Nairobi je ukázkou městského života místních lidí, jejich kultury a tradic.

27.06.2017 - Akční letenky na Kapverdy

Kapverdské ostrovy jsou ostrovní země ležící v Atlantském oceánu západním směrem od afrického kontinentu. Ostrovy nabízejí především rozlehlé pláže omývané živelným oceánem, ojedinělou přírodu i suché pouštníklima. Hlavním městem Kapverd je Praia ležící na ostrově Santiago. 

27.06.2017 - Akční letenky Orlando - USA

Orlando je známé město nacházející se na Floridě. Doménou Orlanda jsou zábavní parky, které zaujmou jako děti, tak dospělé. Kromě toho stojí za vidění samotné centrum města, kde lze vidět mnoho dalších zajímavostí.

26.06.2017 - Levné letenky do Namibie

Namibie je jednou z lákavých afrických zemí nabízející rozsáhlé pouště i nádherné parky plné africké zvěře. Návštěvníci Namibie mimo safari výlety nejvíce lákají vodopády, řeky, pouště i život příslušníků místních kmenů. Hlavním městem je Windhoek.

26.06.2017 - Open jaw letenky do Austrálie

Australský kontinent láká nejen svou rozmanitostí, ojedinělými přírodními krásami a atmosférou, ale také svou vzdáleností. Daleká cesta "k protinožcům" je vysněným cílem mnoha turistů. Město Perth je jedním z významných měst nabízející památky, zábavu i další lákadla.

26.06.2017 - Akční letenky Fort Myers - USA

Fort Myers je méně známé letovisko nacházející se na Floridě. Prázdninové letovisko si v ničem nezadá s ostaními cíli. I tady najdete krásné písečné pláže, krásnou přírodu a všudypřítomnou atmosféru tropů...

23.06.2017 - Levné letenky Praha - Chongqing

Jednou z turisticky nejlákavějších zemí světa je jednoznačně Čína. Její dlouhá a zajímavá historie, památky i příroda jsou obrovským magnetem. Jedním z nejlidnatějších čínských měst a turistických cílů je město Chongqing...

23.06.2017 - Akční letenky Praha - Peking

Do čínského Pekingu míří drtivá většina turistů především za památkami a atmosférou. Největší skvosty se nacházejí na Náměstí Nebeského klidu a jeho okolí. Nelze opomenout ani Velkou čínskou zeď a Zakázané město.

23.06.2017 - Levné letenky Praha - Šanghaj

Magická Šanghaj je okázalé moderní město se vším všudy. Návštěvníkům sice nenabízí tolik historických památek, ale najdete zde třeba Šanghajské muzeum, krásné parky i rušné ulice. Město láká především svou atmosférou i bohatým kulturním a společenským vyžitím.

22.06.2017 - Akční letenky na Mauricius

Mauricius je překrásná ostrovní země ležící v Indickém oceánu. Turisté zde míří především za malebnými plážemi a azurovým mořem, ale čekají vás i další zážitky - potápění se žraloky nebo výlety do vnitrozemí...

22.06.2017 - TIP! Levné letenky na Guadeloupe

Ostrov bílých pláží, tak můžeme nazvat Gaudeloupe, jeden z karibských ostrovů lákají především na kouzelnou tropickou přírodu a především pláže a moře. Poznejte směs francouzské, kreolské a africké kultury, místní architekturu i místní obyvatele...

22.06.2017 - TIP! Letenky na Martinik

Martinik patří k perlám Karibiku. Malebný ostrov je známý nejen svými pověstnými plážemi a azurovým mořem, ale také světově proslulým rumem. Hlavním městem je Fort de France, kde je k vidění několik turistických zajímavostí.

22.06.2017 - TIP! letenky na Svatý Martin

Ostrov Svatý Martin je další z řady karibských ostrovních zemí uchvacující dokonalým obrazem bělostných pláží a blankytných vod moře. Malý ostrov vulkanického původu je směsí francouzské a holandské kultury. Ostrov je ideální volbou pro romantickou dovolenou...

21.06.2017 - Levné letenky Santiago de Chile

Chile patří k nejvyspělejším zemím Jižní Ameriky. Největší bohatství a lákadlo této země je v přírodě. Turisté si většinou nenechají ujít hory, národní parky, Patagonii, poušť Atakama a hlavní město Santiago de Chile...

21.06.2017 - Akční letenky do Arménie

Do Arménie míří turisté především za poznáváním a přírodou. Téměř celé území Arménie je hornaté, jelikož leží v oblasti Kavkazu. Hlavním městem je Jerevan. Turisté mohou vidět nespočet křesťanských chrámů, ale i další architektonické zajímavosti.

21.06.2017 - Přímé lety Praha - Barcelona

Španělská Barcelona pravidelně okouzluje návštěvníky především svou atmosféru a historickými památkami, kterých je zde celá řada. Z největších skvostů je to jednoznačně chrám La Sagrada Familia, ale i další. Barcelona je skvělou volbou pro milovníky historie a umění.

21.06.2017 - Levné letenky do Kanady

Vancouver je jedním ze známých kanadských měst nacházející se v Britské Kolumbii. Vancouver je vůbec největší metropolitní centrum a významný dopravní uzel. Má svá lákadla, nejvíce však město upoutá svou atmosférou a faktem, že je jedním z nejlepších míst pro život...

20.06.2017 - Levné letenky Havana - Kuba

Ostrov Kuba je jednou z perel Karibiku a každoročně přiláká tisíce návštěvníků. Ostrov plný protikladů láká nejen na bělostné pláže a pověstné azurové moře, ale také na nemálo památek a koloniální architekturu. Hlavním městem je Havana, jejíž symbolem jsou pravé kubánské doutníky a rum...

20.06.2017 - Open-jaw letenky do Tokya

Toužíte-li po objevování a poznávání cizokrajné přírody a odlišné kultury, pak zvolte Japonsko. Zcela jedinělá ostrovní země slibuje ty nejzajímavější zážitky. Hlvní město Tokyo je přehlídkou nejvyspělejších technologií a moderní architektury, najdete zde však i kus historie...

20.06.2017 - Akční letenky San Francisco - USA

Americké San Francisco patří k lákavým cílům Spojených států. Nachází na v atraktivní oblasti západního pobřeží. Pláže zde sice nejsou příliš dominantní, ale najdete zde dost lákadel i památek. Mimo jiné například Golden Gate či Coit Tower a další.

20.06.2017 - TIP! Letenky Praha - Tenerife

Tenerfie patří do skupiny Kanárských ostrovů, jež dlouhodobě patří k oblíbeným prázdninovým cílům. Návštěvníci mohou vychutnávat sladké nicnedělání na místních plážích, ale ostrov nabízí mnohem více - antické památky, Národní parky, chrámy a muzea...

19.06.2017 - Levné letenky Azorské ostrovy

Azorské ostrovy neboli také Jestřábí ostrovy patří k nejkrásnějším ostrovním zemím. Sopečný původ ostrovů dávají tušit krásnou přírodu v podobě čistých pláží, jeskyní, jezer a lesů. Hlavním městem je Ponta Delgada nacházející se na ostrově Saõ Miguel.

19.06.2017 - Levné letenky Praha - Dublin

Irský Dublin patří k atraktivním turistickým cílům Evropy. Nachází se na východě Irska u Irského moře. K dominantám města patří katedrála sv. Patrika či Trinity College a další. Návštěvníky okouzluje pravidelně nejen svými památkami, ale také svou nezaměnitelnou atmosférou.

19.06.2017 - Akční letenky Praha - Antalya

Antalya patří mezi přední turecká letoviska, kde zamíří každým rokem tisíce turistů. Tato perla Turecké riviéry leží na úpatí pohoří Taurus. Návštěvníci si zde mohou dosyta užít zlaté pláže a vlahé vody Středozemního moře.

16.06.2017 - TIP! Letenky na Faerské ostrovy

Faerské ostrovy jsou ostrovní země náležící Dánsku. Turisté na ostrovech nejvíce obdivují nádhernou a zcela ojedinělou přírodu. K největším zážitkům pak patří také pozorování velryb, delfínů či ptáků. Za poznání stojí také hlavní město Tórshavn.

16.06.2017 - Přímé lety Praha - Malta

Kam na dovolenou? Zkuste středomořský ostrov Malta, který je stálicí mezi oblíbenými prázdninovými destinacemi již po dlouhá léta. Ostrov zdobí malebné pláže a modré moře, ale také nemálo zajímavých památek.

15.06.2017 - TIP! Levné letenky Guadeloupe

Za nádhernými plážemi, azurovým mořem i exotickou atmosférou se vydejte do Karibiku. Jednou z perel této atraktivní turistické oblasti je ostrov Guadeloupe. Výchozím bodem k objevování tohoto pohádkového ostrova je hlavní město Pointe-á-Pitre.

15.06.2017 - TIP! Levné letenky na Martinik

Nevšední zážitky v tropické přírodě nabízí karibský ostrov Martinik, který lemují bělostné pláže a blankytně modré moře. Ideální podmínky zde najdou milovníci potápění a dalších vodních aktivit. Na poznání stojí také hlavní město Fort de France.

15.06.2017 - Akční letenky Dakar - Senegal

Africký Senegal je neokoukaným a stále více navštěvovaným turistickým cílem posledních let. Turistům nabízí rozlehlé pláže, moře i poznávání místní tropické přírody. Zážitkem je návštěva hlavního města Dakar.

14.06.2017 - Levné letenky Praha - Madeira

Madeira je oblíbeným a zároveň neokoukaným prázdninovým cílem mnoha turistů. Nádherný ostrov ležící v Atlantiku dává možnost vodních radovánek i dalších aktivit, jako je třeba poznávání hlavního města Funchal, které je rodištěm slavného fotbalisty Ronalda...

14.06.2017 - Akční letenky Praha - Kypr

Ideální destinace pro individuální cestovatele i rodinné dovolené je ostrov Kypr. Nabízí nejen odpočinek na pláži a vodní aktivity, ale také poznávání mnohaleté historie včetně nádherných památek. Láká také slunné počasí a vlahé vody Středozemního moře.

14.06.2017 - Akční letenky Praha - Madrid

Španělská metropole Madrid je skvělým tipem pro nevšední chvíle a poznávání památek. Tamní historické památky bývají téměř celý rok v obležení turistů. Objektem turistického zájmu je mimo jiné Palacio Real nebo Plaza Mayor a další.

14.06.2017 - Levné letenky Praha - Kodaň

Dánská metropole Kodaň je fascinující metropole se severskou atmosférou a typickými ukázkami skandinávské kultury. Klasickým symbolem Kodaně je socha malé mořské víly, kterou nelze přehlédnout. Město je prošpikováno cennými uměleckými skvosty a památkami, které stojí za to vidět.

13.06.2017 - Levné letenky Praha - San Francisco

San Francisco má své místo na západním pobřeží Spojených Států. Jako v každém americkém velkoměstě i tady uvidíte působivou zástavbu mrakodrapů (Coit Tower), ale také dominanty, jako je třeba stavný most Golden Gate.

13.06.2017 - Akční letenky Hanoj - Vietnam

Za zážitky a poznáváním se vydejte do Vietnamu. Tato asijská země láká svou kulturou, historií i přírodou. Výchozím bodem k objevování a poznávání místních krás je hlavní město Hanoj.

12.06.2017 - Levné letenky Praha - Houston

Město vesmírných letů Houston je jedním z nějvětších měst Texasu. Houston má pestrou a dlouhou historii. Turisté zde najdou pozoruhodné památky a turistické zajímavosti a zároveň kulturní a společenské vyžití.

12.06.2017 - TOP CENA! Letenky do Panamy

Za nevšedními chvílemi i adrenalinovými zážitky se vydejte do Panamy. Tato tropická země se pyšní obrovským přírodním bohatstvím v podobě deštných pralesů s mnoha endemity. Za poznání stojí také hlavní město Panama City. 

12.06.2017 - Levné letenky Praha - Koh Samui

Thajský ostrov Koh Samui je ideální pro romantické duše, kteří touží po exotice. Ostrov zdobí panenská příroda, kokosové háje či deštné lesy, kde žijí opice nebo sloni. Nejvíce lákají bílé pláže a azurové laguny.

09.06.2017 - Levné letenky Boston - USA

Boston je jedním velkých amerických měst, které nadchnou svou atmosférou i zajímavostmi. V Bostonu je toho k vidění opravdu mnoho, a to nejen památek a zajímavých architektonických staveb, ale také migraci velryb, což je úchvatný zážitek.

09.06.2017 - Levné letenky Praha - Tbilisi

Pro milovníky přírody, hor a vysokohorské turistiky je ideálním cílem Gruzie. Tato kavkazská země je nesmírně bohatá na přírodní krásy. Najdete zde kromě hor také ledovce i řeky a jezera. Hlavní město Tbilisi je kulturním a ekonomickým centrem země.

09.06.2017 - TIP! Letenky Praha - Casablanca

Casablanca je největší město ležící v severoafrickém Maroku. Přestože není typickým dovolenkovým cílem zaujme svou atmosférou a především historií, která je dlouhá a pestrá. Nouze není ani o moderní zástavbu a bohaté společenské vyžití.

08.06.2017 - Akční letenky Praha - Honduras

Honduras je tropická země, kam míří především vyznavači individuální turistiky se zájmem o poznávání a zážitky. Výpravy do místní exotické džungle i poznávání tamní kultury a života místních lidí patří ke skutečným zážitkům...

08.06.2017 - Levné letenky Praha - Birmingham

Britský Birmingham patří v posledních letech k nevyhledávanějším turistickým cílům. Birmingham rozkvetl v moderní metropoli, kde má své místo zeleň, umění, historie i moderní architektura. Je to také město vzdělanosti a sport.

08.06.2017 - Levné letenky Praha - Skopje

Makedonie je trochu neprávem opomíjená evropská země. Málokdo ví, že se zde tyčí nádherné hory a lesy. Příroda je vůbec jedním z klenotů této země. Centrum Skopje pak nabízí milovníkům historie památky a skutečné starobylé dominanty.

07.06.2017 - Levné letenky Tel Aviv - Izrael

Tel Aviv je nádherná metropole, jejíž návštěva zanechá v každém hluboký dojem. Centrum města je zajímavé z architektonického i historického hlediska. To dokazuje také zápis na seznam UNESCO. Atmosféru dotváří dlouhé písečné pláže a horké a suché klima.

07.06.2017 - Akční letenky do Sydney

Sydney se jako nejlidnatější město nejmenšího kontinentu naší planety těší zvýšené přízni turistů a cestovatelů z celého světa. Není divu. Město nabízí od všeho něco - historické památky a stavby, moderní architekturu, kulturní a polečenské vyžití, zábavu i kus nádherné přírody...

07.06.2017 - Přímé lety na Kubu

Kuba je největší ostrovní země v Karibiku. Návštěva Kuby se nese ve znamení relaxace i aktivního odpočinku na malebných plážích, které ostrov lemují. Hlaví město Havana nabízí několik ukázek koloniální architektury i poznávání místní kultury.

07.06.2017 - Levné letenky Praha - Washington

Washington D. C. je hlavní město Spojených Států Amerických. Zajímavostí města je, že zde nenajdete jediný mrakodrap. Atraktivních míst k návštěvě je tu však i tak dost - Národní muzeum, Národní galerie, US Capitol a především Bílý dům.

06.06.2017 - TIP! Levné letenky Punta Cana

Jedním z nejkrásnějších a hojně navštěvovaných letovisek v Dominikánské republice je Punta Cana. Leží na východním pobřeží a láká především svými plážemi a azurovým mořem. Punta Cana je ideálním místem pro klidnou dovolenou...

06.06.2017 - Akční letenky Nikaragua

Nikaragua, země aktivních vulkánů, žhavých pláží i neuvěřitelně rozmanité přírody je turisticky zatím neobjevená. Je určená pouze pro specifickou skupinu cestovatelů či vyznavače individuální turistiky. Hlavním mětem je Managua.

06.06.2017 - Levné letenky Praha - Montreal

Montreal patří k oblíbeným turistickým cílům Kanady. Město má příjemnou atmosféru a nabízí bohaté společenské a kulturní vyžití. V záplavě moderních staveb lze vidět také nemálo historických budov a památek...

06.06.2017 - TIP! Letenky Praha - Bermuda

Bermudské ostrovy jsou další z dosud málo objevených destinací. Tyto tajuplné ostrovy tvoří nádherná příroda včetně tolik lákavých pláží. Atmosféru ostrovů pak dotváří dávné "tajemství Bermudského trojúhelníku"...

05.06.2017 - Levné letenky Praha - Atlanta

Atlanta je hlavní město státu Georgia. Příjemná atmosféra a všudypřítomná zeleň činí z návštěvy města nevšední zážitek. Atlanta byla dějištěm olympijských her v roce 1996 a je také sídlem letecké společnosti Delta Airlines.

05.06.2017 - Akční letenky do Singapuru

Jedním z nejnavštěvovanějších míst v jihovýchodní Asii je bezpochyby Singapur. Hlavní město stejnojmenného státu je moderní okázalou metropolí s mnoha zajímavými památkami i turistickými atrakcemi.

05.06.2017 - Levné letenky Praha - Roatán

Ostrov Roatán patří k perlám Karibiku. Jeden z turistických rájů láká na azurové moře a malebné pláže i další oblíbené aktivity, jako je šnorchlování či surfování. Roatán patří k Hondurasu.

05.06.2017 - Levné letenky Praha - Chicago

Chicago patří jednoznačně do seznamu hojně naštěvovaných metropolí. Láká na zástavbu mrakodrapů, z nichž nejvyšší je Willis Tower. Za návštěvu stojí také čtvrť Downtown a jiné. Město je známé také početnou českou a polskou komunitou.

05.06.2017 - Levné letenky Praha - Belize

Zajímavá a atraktivní destinace pro cestovatele se zájmem o exotiku a poznávání je Belize. Tato malá tropická země leží ve středoamerické oblasti a láká především na přírodní krásy a mnoho druhů zvěře i tropické květeny. Hlavní město je Belize City.

02.06.2017 - Levné letenky Athény - Řecko

Kam za památkami? Jedině do Řecka! Řecká metropole Athény nabízí milovníkům historických pamětihodností opravdové skvosty z dob antiky. V obležení turistů jsou taková místa jako je Akropole, Dionýsův chrám a mnoho dalšího...

02.06.2017 - Akční letenky Praha - Edinburgh

Edinburgh je nádherné skotské město s opojnou romantickou atmosférou. Rozprostírá se na skalnatých výběžcích, kde se vypíná také Edinburghský hrad, dominanta města. Najdete zde krásné historické památky, zajímavá muzea i pěkné městské parky.

02.06.2017 - TIP! Letenky na Seychely

Seychely jsou exotické ostrovy ležící v Indickém oceánu. V turistickém ruchu mají pověst tropického ráje se vším co k němu patří - přerkásné bílé pláže, smaragdové vody oceánu i nádherná květena...

02.06.2017 - Levné letenky Praha - Bangkok

Cesta do Thajska je splěným snem téměř každého z nás. Milovníci exotické přírody, pláží a vodních radovánek si přijdou na své právě v Thajsku. Nahlédnout do tajů tamní kultury a památek dává hlavní město Bangkok...